email: biuro@fast-software.pl tel: (+48) 693 901 183

PL EN
fastGIS
Paszportyzacja sieci w fastGIS

fastGIS to innowacyjny systemem informatyczny, służący przede wszystkim do paszportyzacji sieci teleinformatycznej. Został zbudowany przy wykorzystaniu bazy danych ORACLE SQL oraz środowiska fastGIS, przeznaczonego do projektowania aplikacji typu GIS.

dowiedz się więcej

Integracja ze środowiskiem informatycznym

fastGIS posiada wbudowane mechanizmy dostępu do wielu źródeł danych, bez konieczności rekompilacji programu czy dostarczania nowej wersji systemu. Umożliwianie wygodnego dostępu do wielu źródeł danych równolegle to jeden z atutów fastGIS. Dzięki tej technologii można integrować wiele informacji różnego typu, przykładowo: dane o rachunkach z systemu bilingowego opartego o MS SQL Server, dane o klientach z systemu CRM opartego o Web Services oraz dane o majątku trwałym z bazy danych Sybase SQL. Dzięki funkcji integracji dane pochodzące z Sytemu fastGIS można również udostępniać innym, zewnętrznym systemom.

System fastGIS w ramach modułu fastWEB udostępnia interfejs wymiany danych WebServies w standardzie REST, umożliwiający dwukierunkową integrację z innymi systemami w tej nowoczesnej technologii.