email: biuro@fast-software.pl tel: (+48) 693 901 183

PL EN
Asystent Sprzedaży AS!

Asystent Sprzedaży AS! To w pełni nowoczesny system obsługi firmy klasy mini ERP. AS przeznaczony jest do wielostanowiskowej pracy w małych przedsiębiorstwach. Pozwala na wyraźne usprawnienie pracy działu handlowego, prowadzenie kilku magazynów, wspomaga także samą obsługę sprzedaży i kontroluje stan należności oraz zobowiązań. Program AS v10 generuje pliki JPK_VAT w formacie z uwzględnieniem grup GTU (w zakresie dokuemtów wystawionych w programie AS), JPK_FA i JPK_MAG.

dowiedz się więcej

Cennik

Kupując jedną lub więcej licencji systemu AS Asystent Sprzedaży, użytkownik otrzymuje bezterminową licencję na program w zakupionej wersji i pomoc techniczną dla najnowszej dostępnej wersji programu.

Dodatkowo możliwe jest wykupienie następujących usług, związanych z wdrażaniem i utrzymaniem systemu:
 

  • Abonament na aktualizacje
    Abonament na aktualizacje, wykupywany na określony okres z góry, obejmuje dostęp do najnowszych patchy, wersji i aktualizacji programu. Abonament można zakupić od daty wygasnięcia poprzedniego abonamentu, lub od daty zakupu programu AS lub jego aktualizacji (przyjmujemy wariant korzystniejszy dla klienta).
     
  • Działania serwisowe i konsultacje
    Za dodatkową opłatą oferujemy usługę pomocy przy wdrażaniu systemu, a także konsultacje i inne działania jak usuwanie usterek, naprawa bazy danych, diagnostyka bazy danych itp.
     
Opis Cena netto
AS! v10 - zawiera generator plików JPK z GTU, system uprawnień, wybór z dostawy przez sprzedaży oraz obsługę numerów seryjnych (cena odpowiednio za pierwsze i każde następne stanowisko systemu) 1300 zł
800 zł
Jednorazowa aktualizacja z v9
(cena za pierwsze i następne stanowisko)
700 zł
400 zł
Jednorazowa aktualizacja z v8
(cena za pierwsze i następne stanowisko)
900 zł
500 zł
Abonament roczny na aktualizacje do najnowszych wersji programu
(cena za pierwsze i następne stanowisko)
300 zł
200 zł
Usługa pomocy technicznej przy aktualizacji bazy danych z PosgreSQL do v11 lub nowszej, wymaganej przez AS v10 500 zł