email: biuro@fast-software.pl tel: (+48) 693 901 183

PL EN
fastGIS
Paszportyzacja sieci w fastGIS

fastGIS to innowacyjny systemem informatyczny, służący przede wszystkim do paszportyzacji sieci teleinformatycznej. Został zbudowany przy wykorzystaniu bazy danych ORACLE SQL oraz środowiska fastGIS, przeznaczonego do projektowania aplikacji typu GIS.

dowiedz się więcej

fastGIS PST

fastGIS to system paszportyzacji, który pozwala na ewidencję potencjalnie wszelkiej infrastruktury sieciowej. W szczególności umożliwia paszportyzację sieci światłowodowej, teleinformatycznej, energetycznej oraz ewidencję zasobów sieciowych wielu branż. W celu uzyskania odpowiedniej funkcjonalności branżowej przygotowane zostały odpowiednie projekty bazodanowe dedykowane do paszportyzacji danej branży. W obecnej chwili dostępne są rozwiązania:

  • Paszportyzacja Sieci Teleinformatycznej
  • Paszportyzacja Sieci Energetycznej
  • Paszportyzacja Sieci Ciepłowniczej
  • Geodezyjna Ewidencja Sieci Uzbrojenia Tererenu

Dodatkowo system fastGIS posiada moduł fastWEB działający w standardowej przeglądarce internetowej, realizujący niektóre funkcje ofertowane przez system fastGIS, ale dedykowany głównie do pracy w terenie.

W zależności od danych elementów infrastruktury, ewidencji podlegają konkretne dane. Są one także powiązane siecią relacji z innymi elementami, co upodabnia cały proces do zdarzeń rzeczywistych.

Żadna informacja uwzględniana przez systemy do paszportyzacji nie funkcjonuje w oderwaniu od innych elementów, zaś wszelkie dane są przechowywane w słownikach. Ponadto system paszportyzacji powiela je w bazie danych w postaci pojedynczej kopii, dzięki czemu pozostają spójne.

Więcej informacji można uzyskać na stronie produktowej pod adresem www.fastgis.com