email: biuro@fast-software.pl tel: (+48) 693 901 183

PL EN
fastGIS
Paszportyzacja sieci w fastGIS

fastGIS to innowacyjny systemem informatyczny, służący przede wszystkim do paszportyzacji sieci teleinformatycznej. Został zbudowany przy wykorzystaniu bazy danych ORACLE SQL oraz środowiska fastGIS, przeznaczonego do projektowania aplikacji typu GIS.

dowiedz się więcej

Uprawnienia i śledzenie zmian

fastGIS posiada osobny moduł administratora, w którym definiujemy uprawnienia użytkowników do przeprowadzania określonych czynności. Dzięki temu praca w programie może być spersonalizowana w niezwykle elastyczny sposób poprzez wprowadzenie ograniczeń na obszar adresowy (np. rejon) lub zakres przedmiotowy (np. kanalizacje, itd.). System posiada niemal nieograniczone możliwości wprowadzania ograniczenia dostępu do całości lub wybranych funkcji systemu, zarówno dla pojedynczych użytkowników, jak i całych grup użytkowników. Umożliwia zatem realizacje wysoce zaawansowanej polityki bezpieczeństwa w zakresie ograniczania dostępu do informacji.

Ponadto fastGIS w niezwykle intuicyjny sposób umożliwia śledzenie zmian w systemie. W przeciwieństwie do innych systemów realizujących auditing w logach, których przeglądanie jest mało wygodne, w fastGIS na bieżąco możemy posiadać dostęp do historii wprowadzonych zmian (kto, co i kiedy zmienił) bezpośrednio na formatkach paszportów, w odpowiedniej dedykowanej zakładce.