email: biuro@fast-software.pl tel: (+48) 693 901 183

PL EN

Asystent Sprzedaży AS!

Asystent Sprzedaży AS! To w pełni nowoczesny system obsługi firmy klasy mini ERP. AS przeznaczony jest do wielostanowiskowej pracy w małych przedsiębiorstwach. Pozwala na wyraźne usprawnienie pracy działu handlowego, prowadzenie kilku magazynów, wspomaga także samą obsługę sprzedaży i kontroluje stan należności oraz zobowiązań.

dowiedz się więcej

Do pobrania

Program AS - Asystent Sprzedaży - wersja 7.0.0.0

Pobierz program AS wersja 7 (dla nowych instalacji). 

Pełny pakiet instalacyjny zawiera w pełni funkcjonalną wersję programu AS-Asystent Sprzedaży, serwer bazy danych PostgreSQL v9.4, dokumentację oraz zestaw ćwiczeń, pozwalających na poznanie podstawowych funkcji programu.

Aktualny plik z licencją do programu można pobrać po zalogowaniu się na konto utworzone na naszej stronie. Mogą go pobrać użytkownicy wersji darmowej wersji oraz użytkownicy którzy mają wykupiony abonament na aktualizację programu.   

Plik z licencją wysyłany jest pocztą na adres e-mail podany przy tworzeniu konta. Po otrzymaniu pliku z licencją, należy go zapisać na dysku i wczytać do programu.

Po każdorazowym wczytaniu pliku z licencją należy:

  • sprawdzić poprawność pobranego z licencji numeru NIP ( System -> Ustawiania administracyjne-> Informacje o podmiocie ).
  • sprawdzić poprawność danych firmy znajdujących się w stopce dokumentów

UWAGA: W celu uaktualnienia poprzednich wersji programu, należy przed instalacją wykonać archiwum bazy danych, zainstalować program wraz z serwerem bazy danych PostgreSQL v 9.4 (jeżeli nie był wcześniej instalowany), zaimportować bazę danych z wcześniej utworzonego pliku archiwum.

Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak zaktualizować program AS - Asystent Sprzedaży do wersji 7.0.0.0.

Krok 1

Przed instalacją programu archiwizujemy bazę danych do pliku. 

Krok 2 

Sprawdzamy czy na komuterze nie jest już zainstalowany serwer baz danych PostgreSQL v9.4, jeżeli jest nie wolno go ponownie instalować.

Krok 3

Logujemy się na "Moje konto" i pobieramy plik z licencją do wersji 7.0.x.x programu AS-Asystent Sprzedaży. Plik z licencją zostanie wysyłany na adres e-mail podany przy zakadaniu konta.  

Krok 4

Instalujemy program As- Asystent Sprzedaży v7 i serwer bazy danych PostgreSQLv9.4. 

Krok 5

Importujemy bazę danych. Uruchamiamy program AsRestore.exe, który dostępny jest w katalogu z zainstalowanym programem AS-Asystent Sprzedaży. Wybieramy plik z archiwum bazy danych, podajemy nazwę bazy danych i parametry połączenia do serwera PostgreSQL.

Krok 6

Uruchamiamy program As-Asystent Sprzedaży i atualizujemy licencję.